Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
Zdecydowanie polecam OSK RODMOS. Wykłady prowadzone są w ciekawy sposób, zmuszają do myślenia, naprawdę można z nich wiele wynieść. Panuje tam miła rodzinna atmosfera. Nie ma problemu z ustaleniem jazd - mają kilkanaście samochód, można umówić się zarówno na godziny poranne jak i wieczorne. Instruktorzy bardzo kompetentni i cierpliwi. Pozdrawiam szczególnie Marcina, Ernesta, Basię no i Adriana (jazda z nim tylko dla ludzi o mocnych nerwach, mimo to profesjonalista). często jeździ się po trasach egzaminacyjnych, potem nie ma zaskoczenia. Nie ma problemu żeby poprosić o wytłumaczenie czegoś po raz setny, zawsze chętnie pomogą. Wszystkim gorąco polecam OSK RODMOS, tam naprawdę dbają o klienta. (Jak narazie mam za sobą jeden egzamin zakończony wynikiem negatywnym z powodu braku kierunkowskazu, stres wziął górę.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie mówię ,że Pablo mogę polecić ,każdemu kto chce się nauczyć jazdy samochodem no i oczywiście zdać egzamin,kurs odbyłam w przyjaznej atmosferze zarówno na teorii jak i na samych jazdach,oczywiście nie odbyło się od myśli ,że może właśnie to ja się nie nadaję do tego, ale po stwierdzeniu egzaminatora ,który prowadził egzamin i tu cytuje ...jest pani wyśmienicie i dobrze przeszkolona będzie z pani kierowca...wiem ,że zasługują właściciele i instruktorzy na pochwałę, zapewne nie wszystkim się moja wypowiedz z podoba ale co tam Pablo górą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkołę WRC. Bardzo kompetetni instruktorzy. Warto przyjść do tej szkoły i bez problemu zdać prawo jazdy, gdyż dobrze potrafią nauczyć i podejść do kursanta. Do tego nie drogi kurs i jezdy z przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka. Wcześniej uczyłam się w szkole RANDAL- zdecydowanie odradzam, robią pod górkę kursantowi, nie potrafią nauczyć, instruktorzy widocznie nie odnaleźli się w swoim zawodzie. Jak dla mnie NAJGORSZY OŚRODEK W LUBLINIE!, marnowanie czasu i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, polecam szkole Kepa-auto na Mełgiewskiej. Mila i przyjazna atmosfera, instruktorzy ucza doskonale a i pogadac mozna o wszystkim. Zdalam za 1 razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam szkołe WRC na Narutowicza, raz, że mają zniżki dla uczniów i studentów, co powoduje, że kurs jest tańszy o około 200zł, a co za tym idzie pojedyncze godziny też są tańsze, dwa mają bardzo fajnych i dobrze uczących instruktorów. Ogólnie szkołę poleciło mi dwóch moich znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni, im w sumie udało zdać się za pierwszym razem, mi za drugim (bez kupienia dodatkowych godzin!), no i sprawdziłam szkołę jak stoi w rankingu szkół lubelskich, tutaj warto zajrzeć na stronę np. www.autoq.pl, podane tam są przede wszystkim zdawalności, z tego co pamiętam to WRC w 2011 roku miało prawie 50%, ceny za kurs i za godzinę, zniżki itd. itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam prawko w szkole "PIOTR". Na kat. B w porzadku, chociaz pierwsze pol godz. trzeba tlumaczyc instruktorowi co się robiło ostatnio z innym instruktorem. Kumpel opowiadał ze w innej duzej lubelskiej szkole (nie bede podawala nazwy zeby nie robic reklamy) mial caly czas tego samego instruktora przez co całość wyszła mu na lepsze. NA KAT. A TRAGEDIA!!! ODRADZAM W 100% INSTRUKTORZYT NA PLACU DADZA CI MOTOR I CIE OLEWAJA A JESLI CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO ŁYSY CHAM ALBO NA CIEBIE KRZYKNIE ALBO COS ODBURKNIE. GENERALNIE PROSTAKI KTORE NIE UMIEJA NICZEGO NAUCZYC TYLKO KASE Z LUDZI SCIAGAC. Z KOLEI ZEBY JEZDZIC PO MIESCIE MUSISZ SIE WE WLASNYM ZAKRESIE DOSTAC POD WORD I SPOTKAC SIE Z KOLEJNYM WIESNIAKIEM O IMIENIU PIOTR. STRASZNY PODLUBELSKI PROSTACZYNA KTORY NIE TŁUMACZY CI PODSTAWOWYCH RZECZY KIEDY JEDZIESZ TYLKO CALY CZAS ROZMAWIA PRZEZ TELEFON I MA CIE W du***. POZNACIE GO PO ZEPSUTYM ZĘBIE I JEZELI JESTES DZIEWCZYNA TO ROWNIEZ PO TYM ZE BEDZIE PROBOWAL SIE DO CIEBIE DOBIERAC GDY JESTESCIE SAMI. MASAKRA JAKAS!!! STRASZNIE SIE ZAWIODŁAM NA TEJ SZKOLE I ODRADZAM WSZYSTKIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam WSZYSTKIE szkoły których właściciele nie muszą się sami reklamować na tym godnym pożałowania ...... Tylko Ci którzy mają robotę bo są dobrzy, są godni polecenia,a jak widzę że jeden z drugim poleca szkołę, na ulicy xxx, z telefonem yyy i stroną internetową www...., otraz mailem bb...bb@ccccc to ogarnia mnie pusty śmiech. Ludzie czy wy naprawdę myślicie, że na takie samo-uwielbiającą reklamę ktoś poleci ??? Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! postanowilam tu coś napisać, bo moze znajdzie się ktoś kto własnie nie wie gdzie zapisać się na kurs prawa jazdy:) sama byłam w podobnej sytuacji, gdy skończyłam 18 lat na urodziny dostałam kase na kurs, szukałam po internecie jakieśinf itp i postanowiłam ze RODMOS bedzie uczył mnie jezdzić! i to był bardzo dobry wybór! POLECAM RODMOS WSZYSZYSTKIM! tydzień temu zdałam egzamin w WORDZIE za drugim razem, niestety za pierwszym miałam straszny niefart na drodze:) Rodmos dobrze uczy jezdzić, fajnie prowadzona teoria 10 spotkań, potem jazdy praktycznie,ciagle jezdzi sie po trasach egzaminacyjnych, Jestem strasznie zadowolona teraz czekam tylko na odbiór prawka:) Polecam w szczegolności pana Grzeska z samochodu nr 5, ernesta nr 4. Jacka, andrzeja z nr 2 świetni ludzie! szczegolnie cenię andrzeja za moją ostatnią godzine przed egzaminem w Wordzie, polecam go przed egzaminem! i zyczę wszystkim zdanych egzaminów jak najszybciej, pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkole Auto-Holik naprawde dobra szkola i nie jest drogo Dobrze uczą i wykłady na wesoło są prowadzone ;D Z jazdami troszke gorzej ale instruktorzy też są fajni niektorzy mają swoje ofchy i potrafią nauczyć jezdzić na prawde polecam właśnie kończe kurs kat. B i A i jestem zadowolony ;D Mozna też pogadać na luzie i posmiać sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ja robiłam prawko w szkole "PIOTR". NA KAT. A TRAGEDIA!!! ODRADZAM W 100% INSTRUKTORZYT NA PLACU DADZA CI MOTOR I CIE OLEWAJA A JESLI CHCESZ SIE CZEGOS DOWIEDZIEC TO ŁYSY CHAM ALBO NA CIEBIE KRZYKNIE ALBO COS ODBURKNIE. GENERALNIE PROSTAKI KTORE NIE UMIEJA NICZEGO NAUCZYC TYLKO KASE Z LUDZI SCIAGAC. Z KOLEI ZEBY JEZDZIC PO MIESCIE MUSISZ SIE WE WLASNYM ZAKRESIE DOSTAC POD WORD I SPOTKAC SIE Z KOLEJNYM WIESNIAKIEM O IMIENIU PIOTR. STRASZNY PODLUBELSKI PROSTACZYNA KTORY NIE TŁUMACZY CI PODSTAWOWYCH RZECZY KIEDY JEDZIESZ TYLKO CALY CZAS ROZMAWIA PRZEZ TELEFON I MA CIE W du***. POZNACIE GO PO ZEPSUTYM ZĘBIE I JEZELI JESTES DZIEWCZYNA TO ROWNIEZ PO TYM ZE BEDZIE PROBOWAL SIE DO CIEBIE DOBIERAC GDY JESTESCIE SAMI. MASAKRA JAKAS!!! STRASZNIE SIE ZAWIODŁAM NA TEJ SZKOLE I ODRADZAM WSZYSTKIM.
Jeśli chodzi o kat. A dokładnie jest tak jak tu jest napisane. Dno jakich mało. Co to za ludzie. Kolesie + ta dziewczyna-instruktorka- siedzą w budzie blaszanej i zlewają wszystkich dokładnie, podśpiewując się jak coś komuś nie wyjdzie. Po placu dla motocykli uczą na kat. C+E i B. Trzeba uważać żeby Cię nie potrącili. "Łysy fachowiec" tylko klnie i się na każdego rzuca z byle powodu. Nic się nie dowiesz. Pluje Ci pod nogi i udaje ważniaka (a drugi Pan Piotr pracuje zarówno w osk "Piotr" jak i "iDrive" - i wszystko jasne - do jakiej następnej szkoły nie warto iść robiąc kat. A). Ja zrezygnowałem z takiej nauki - nie warto sobie nerwów psuć (nie po to się zapisałem na kurs) oglądając takich fachowców, od których nic się nie nauczysz - nawet na egzamin. Straszna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODRADZAM !!!!
Ja również odradzam PABLO miałam jazdy doszkalające, włożyłem kupę kasy niczego mnie nie nauczyli mierni instruktorzy, różne metody nauki jeden drugiemu przeczył, robiąc mętlik w głowie kursanta to nie tylko moje zdanie, Samochody niektóre tragiczne jeden nie miał kierunku I!! zabierają czs 10-15 min na jeździe, każą się zatrzymywać za każdym razem zaglądają pod maskę a czas leci,z p. Kaśką jeździ się tylko po prostej i jest oper : jak pan jedzie? co pan robi! ale nie potrafi powiedzieć jak jechać jeździłem z nią 8 godz, nie nauczyła mnie niczego, strata czasu i kasy. Jedyna osoba godna polecenia to p. Marcin metodyczny cierpliwy,i mówi co i jak należy zrobić a nie daje oper że źle jadę, tylko uczy jechać !!! szkoda że marnuje się w PABLO. Nie polecam PAblo zwłaszcza w doszkalaniu- zgarniają kasę i olweają klienta, nie wlicza się do ich statystyk!! OLEWKA NA CAŁEGO, TYLKO KASA SIĘ LICZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę na tym forum piszą sami nieudacznicy,potomkowie chyba samego Hołowczyca.żadna z tych srodze rozżalonych obojniaków tak jak w ostatnim poście raz pisze miałam drugim razem miałem tylko wylewa i opluwa ośrodki albo instruktorów ,a ja się pytam czy wy sami sobie nic nie nie macie do zarzucenia ,że sami jesteście ludźmi bez wyobraźni przestrzennej,którym się wydaję ,że instruktor za was zda egzamin ,spóścizną tego kraju jest narzekanie na wszystkich i wszystko ale od siebie niczego najlepiej nie wymagać samemu nic nie robić ,po prostu samozachwyt .Jak w jednym ośrodku cię fujaro niczego nie nauczyli to myślisz,że w drugim w kilka godzin zrobią cud.Puknijcie się w główkę i weźcie do roboty albo darujcie sobie przyjemność z posiadania prawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PABLO polecam nie tylko ze względu ,że zdałam za pierwszym razem ale również dla tego ,że podejście do do mnie od strony biura i instruktorów było na miarę szytę wspaniale się czułam na kursie,dobre wspomnienia z wykładów ,jazd i symulatora,towszystko wpłynęło na to że zdałam za pierwszym razem,bez żadnych problemów....szczerze polecam pablo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM OSK PABLO!! Zajęcia praktyczne to po prostu STRATA CZASU, gdyż polegają one na oglądaniu filmu, który potem nie jest nawet omówiony. Niekompetencja instruktorów, nie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Stresująca atmosfera, instruktorzy za wszelką cenę chcą udowodnić że kursant nie umie jeździć. Z mojego wywiadu wynika iż kurs na kat A prowadzony jest wyłącznie z jednym instruktorem, który jest mało kompetentny i stwarza niemiłą atmosferę kursu. STRATA CZASU I PIENIĘDZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo polecam zdałam wielkie dzięki naprawde się opłaciło do nich przyjść wszystkim polecam z całego serca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Wiraż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja robiłam kurs w szkole "PIOTR",jestem zadowolona,pełen profesjonalizm,żadnych spóźnień,konkretni instruktorzy.Nie musiałam dokupywać jazd,zresztą nikt nawet nie proponował,I co najważniejsze zdałam za pierwszym razem,tyle,że rozłożyłam sobie egzamin na 2 cześci,bo bałam się ze obleje testy i szkoda mi było kasy.Na praktyczny zapisałam się na 7 rano i było gites:D Polecam "piotra"
Witam u Piotra robie kat.A porażka przychodzisz wsiadasz na motor i "rozjezdzij sie a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! świetnie i koniec kursu, nic dodać nic ująć. NIE POLECAM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam u Piotra robie kat.A porażka przychodzisz wsiadasz na motor i "rozjezdzij sie a potem rób swoje" nie interesują sie jak jeżdzisz, co robisz dobrze a co źle, instruktor przesiaduje w garażyku, nawet nie podejdzie i nic nie podpowie, na 17-tej jezdzie dowiedzialam sie ze trzeba obracać głowe za pachołkiem (bo zobaczylam w innej szkole jak uczyli) instruktor powiedział "widocznie nam to gdzieś umknęło" super!! a za oblane egzaminy płacisz ty... ŻAŁUJE I NIE POLECAM bardzo mało sie nauczyłam i musze dokupywać lekcje dodatkowe i innej szkole. Wogle sie nie przykładają, bede miala 1 jazde na mieście!! bo im sie nie chce!! świetnie i koniec kursu, nic dodać nic ująć. NIE POLECAM!!
Podzielam opinie. Ten instruktor(Piotr) to jakaś pomyłka. Widac że na niczym sie niezna. Zajecia wyglądają tak jak pisała MIka. Zwyczajna porazka. jemu zalezy tylko na tym żeby oszukac cie na ilości godzin, co daje mu spore oszczedności ,a kursantom pewny oblany egzamin. Jazda na mieście wyglada tak..zamiast pełnych godzin, to kursant przejeżdża trase w 15 min i tyle. Bo temu pseudo instruktorowi się spieszy. NIEPOLECAM!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam EWAN ,dobrze uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...